Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 35

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 38
 Odmowa wydania statutu

Odmowa wydania statutu

Kategoria: Konsument / prawa konsumenta    |    20 Lut 2018 o godz.22:20    |    0 odpowiedzi
Autor: Gość
Dzień dobry!

W jednej ze szkół policealnych (Nova Centrum Edukacyjne) miałam bardzo dziwną sytuację. Szkoła nie chciała pokazać mi umowy przed jej podpisaniem (sekretarka tłumaczyła, że nie może jej wydrukować chyba że podam jej swoje dane osobowe). Zależało mi na kierunku więc podałam dane i chciałam zabrać umowę do przestudiowania w domu, ale naskoczyła na mnie, że przed podpisaniem nie mogę jej wynieść poza sekretariat.

Po drugie: przy podpisywaniu umowy nikt nie udostępnił mi nawet do wglądu statutu szkoły, a kiedy później zgłosiłam się po jego kopię, również odmówiono mi jej wydania (tłumacząc się polityką firmy). Pani zgodziła się jedynie na przejrzenie go na miejscu i ksero kilku wybranych stron.

Czy takie działanie jest normalne i prawne? Na jakiej podstawie nie mogę wynieść z lokalu umowy, w której są moje dane i czy szkoła ma prawo odmówić wydania całości statutu, którego każe przestrzegać?
ODPOWIEDZ    |    CYTUJ    |    ZGŁOŚ NARUSZENIE
Słowa kluczowe: umowa  statut  nova  odmowa wydania 

Napisz odpowiedź

1. Autor
2. Wpisz treść odpowiedzi
Pozostało 2000 znaków.
Udzielając odpowiedzi, pamiętaj o zachowaniu kultury osobistej.
Dodaj załącznik do swojego pytania:
Dodaj kolejny załącznik
3. Spam catpcha

Logowanie

Jeśli masz już konto w serwisie - zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Replica Uhren Casio