Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 35

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 38
 Wynagrodzenie w pracy

Wynagrodzenie w pracy

Kategoria: Wynagrodzenie / dodatki do pensji    |    08 Lis 2012 o godz.16:18    |    0 odpowiedzi
Autor: Kamil
Witam mam takie pytanie jak to jest prawnie jeśli pracodawca płaci wynagrodzenie podstawa (opodatkowana,zusy ITD)+ prowizja (którą jest zwrot za wyjazdy służbowe a te zas są fikcyjne a co za tym idzie nie mają miejsca).Jakie są konsekwencje tego z punktu widzenia prawa i kto je ponosi (pracodawca/pracownik)???

U kogo taka sytuacja z forumowiczów ma miejsce?? I czy często przy wynagrodzeniu prowizyjnym są podobne przypadki ?(czy tylko firmy prywatne z tego słyną).

Co w przypadku branie kredytu na zakup mieszkania gdzie bank wymaga najczęściej wyciągu brutto za 3 ostatnie miesiące ?? Czy bank domaga się od urzędu skarbowego rocznego rozliczenia takiej osoby??
ODPOWIEDZ    |    CYTUJ    |    ZGŁOŚ NARUSZENIE
Słowa kluczowe: praca  wynagrodzenie  wyjazd  prowizja  słuzbowy 

Napisz odpowiedź

1. Autor
2. Wpisz treść odpowiedzi
Pozostało 2000 znaków.
Udzielając odpowiedzi, pamiętaj o zachowaniu kultury osobistej.
Dodaj załącznik do swojego pytania:
Dodaj kolejny załącznik
3. Spam catpcha

Logowanie

Jeśli masz już konto w serwisie - zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Replica Uhren Casio